تهران - تهرانپارس - خیابان 154 شرقی - ساختمان پزشکی سریتا
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

شربت سانستول امگا 3 بدون جیوه پرتقالی

سانستول امگا ۳، مکمل تغذیه ای دارای DHA, EPA و ویتامین‌های A, D, C, K, E و B6 شربت سانستول امگا۳، موثر در تقویت مغز و حافظه به واسطه تامین DHA و EPA کمک کننده در ارتقای عملکرد سیستم ایمنی و بینایی شربت امگا ۳ سانستول، مفید برای سلامت سیستم قلبی-عروقی مناسب برای حفظ سلامت مفاصل و استخوان‌ها بدون گلوتن و جیوه با طعم دلپذیر پرتقال
354٬000 (تومان)
برند: سانستول
شناسه کالا در انبار: 33313675
+ -

شربت سانستول امگا 3  Sanostol Omega 3 روغن ماهی بدون جیوه محصول جدید از محصولات برند سانستول برای تامین اسیدهای چرب امگا 3 برای کودکان و بزرگسالان است. شربت امگا 3 سانستول به افزایش ضریب هوشی و رشد و بهبود عملکرد مغز و همچنین بهبود وضعیت قلب کمک می کند. 

 

شربت امگا 3 سانستول حاوی روغن ماهی تن به میزان 2000 میلی گرم است که می تواند در کودکان بیش از 3 سال و بزرگسالان مناسب باشد. از این مقدار روغن ماهی، سهم امگا 3 600 میلی گرم است که در این 600 میلی گرم، 500 میلی گرم دی اچ ای و 100 میلی گرم ای پی آ وجود دارد. مقادیر استفاده شده در سانستول امگا 3 مقادیر قابل قبولی است که می تواند این اسیدهای چرب ضروری را برای بدن کودکان و بزرگسالان تامین کند.

امگا3  برای حفظ سلامت مغز و قلب ضروری است. ای پی ای برای کمک به سلامت قلب مفید است و دی اچ ای وظیفه کمک به حفظ سلامت مغز را داشته و از عملکرد مغز پشتیبانی می کند. شربت سانستول امگا 3 نیز بیشتر حاوی دی اچ ای است که تمرکز اصلی خود را بر رشد ذهنی، بهبود عمکلرد مغز و حافظه گذاشته است. 

 

عدم استفاده از جیوه و گلوتن نیز دو مورد مهم برای مصرف کنندگان امگا 3 به خصوص برای کودکان است که شربت امگا 3 سانستول فاقد این دو ماده بوده تا این محصول را مناسب مصرف در سنین پایین تر کند. همچنین برای پذیرش بهتر محصول طعم پرتقال نیز به شربت امگا 3 سانستول اضافه شده تا کودکان بیشتر از آن لذت ببرند. 

 

 

سایر ترکیبات موثر سانستول امگا 3:

علاوه بر امگا 3 در شربت سانستول امگا 3، این محصول دارای ترکیبات دیگری برای حفظ سلامت بیشتر قلب و مغز و به طور کلی برای سلامت بدن می باشد. ترکیب آنتی اکسیدانی و مورد نیاز بدن یعنی ویتامین ای به میزان 18 واحد در این محصول وجود دارد. برای تقویت عملکرد آنتی اکسیدانی نیز ویتامین سی به میزان 150 میلی گرم در هر 10 میلی لیتر شربت سانستول امگا 3 افزوده شده تا علاوه بر تقویت مقابله با رادیکال های آزاد، سیستم ایمنی بدن نیز تقویت شود. 

 

دو ویتامین مهم دیگر به خصوص در کودکان که بیشتر برای سلامت بینایی و استخوان کاربرد دارد نیز در شربت سانستول امگا3 به کار رفته است. ویتامین آ و ویتامین د3 هر کدام به ترتیب به میزان 1000 واحد و 800 واحد بین المللی در هر 10 میلی لیتر از شربت سانستول امگا 3 وجود دارد. 

ویتامین آ عملکردهای زیادی در بدن دارد که مهمترین آنها به خصوص در کودکان ، حفظ سلامت بینایی، تقویت سیستم ایمنی و کمک به رشد و نمو مناسب نوزادان است. 
ویتامین دی نیز از ویتامین های مهم و کمیاب از نظر منابع طبیعی تامین کننده است که به خصوص این کمبود در کودکان بیشتر احساس می شود. ویتامین دی به افزایش جذب کلسیم و فسفر در بدن کمک می کند. این ویتامین همچنین باعث جلوگیری از نرمی استخوان می شود. 

 

دو ویتامین دیگر به عنوان تکمیل کننده اثرات شربت سانستول امگا 3 به کار گرفته شده اند. ویتامین کا برای کمک به سلامت استخوان و مفاصل در شربت امگا 3 وجود داشته و ویتامین ب 6 نیز به بهبود متابولیسم کلی بدن و همچنین افزایش انرژی بدن موثر است. 

 

 

 

 

مشخصات شربت سانستول امگا 3:

 • تامین امگا 3 مورد نیاز بدن
 • مناسب برای کودکان بیش از 3 سال و بزرگسالان
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن
 • دارای ترکیبات آنتی اکسیدانی قوی
 • کمک به رشد مغزی و بهبود عملکرد مغز و بهبود 
 • کمک به افزایش انرژی به واسطه وجود ویتامین ب6
 • کمک به حفظ سلامت بینایی
 • حاوی ویتامین د3 و ویتامین کا برای سلامت استخوان و مفاصل
 • امگا 3 بدون جیوه و گلوتن

 

 

 

 

نحوه مصرف شربت سانستول امگا 3:

کودکان بالای 3 سال و بزرگسالان روزانه 10 میلی لیتر (مطابق با پیمانه داخل جعبه) 

 

 

 

 

ترکیبات شربت سانستول امگا3 (در هر 10 میلی لیتر):

نام ترکیب

مقدار

Fish Oil (Tuna)

2000 mg

Omega 3 (DHA: 500 mg + EPA: 100 mg)

600 mg

Vitamin A ( as Retinol Palmitate )

1000 IU

Vitamin D3 ( Cholecalciferol )

800 IU

Vitamin C ( Ascorbic Acid )

150 mg

Vitamin E ( DL-Alfa Tocopheryl Acetate )

18 IU

Vitamin B6 ( Pyridoxine HCL )

2 mg

Vitamin K1

30 mcg

 

 

 

 

سایر فواید ام​گا 3 برای کودکان:

امگا 3 ممکن است مقاومت به انسولین را در کودکان چاق کاهش دهد:

 در مطالعه‌ای بر روی کودکان و نوجوانان چاق، مشخص شد که مکمل‌های اسید چرب امگا 3 می‌توانند به میزان قابل توجهی غلظت گلوکز (قند خون) و انسولین (هورمونی که با افزایش سطح قند خون ترشح می‌شود) را کاهش داده و همچنین تری گلیسیرید را کاهش دهند. غلظت - تری گلیسیریدها اجزای اصلی چربی بدن هستند. این نتایج نشان می دهد که امگا 3 ممکن است به عنوان یک درمان حمایتی برای کودکان چاق و نوجوانان دارای مقاومت به انسولین بسیار مفید باشد.

 

 

امگا 3 برای ADHD:

اختلال کمبود توجه/بیش فعالی (ADHD) یک اختلال عصبی رشدی شایع در بین کودکان است. درمان استاندارد با محرک ها می تواند عوارض جانبی و عدم تحمل شدید داشته باشد و بنابراین تقاضا برای درمان های جایگزین زیاد است. تحقیقات نشان داده است که سطوح کمتر امگا 3 در خون بیماران ADHD در مقایسه با افراد بدون ADHD یافت می شود.

مطالعات متعددی در مورد وضعیت اسیدهای چرب در کودکان مبتلا به ADHD7،8 انجام شده است که از نظر تاریخی برخی یافته‌های متناقض در مورد اثربخشی آنها در مدیریت این بیماری وجود دارد. با این حال، مقاله ای که در سال 2019 منتشر شد، پس از بررسی داده ها و تحقیقات موجود، نتیجه گرفت که دوزهای ترکیبی EPA و DHA معادل یا بالاتر از 750 میلی گرم در روز در طی 12 هفته، بهبود قابل توجهی در علائم ADHD نشان داده است.

علاوه بر این، در اینجا مهم است که وضعیت اسیدهای چرب مادر را قبل از تولد در نظر بگیریم، زیرا نشان داده شده است که این امر بر پیامد ADHD و سایر اختلالات عصبی در فرزندان تأثیر می گذارد. 

 

 

امگا 3 باعث بهبود یادگیری و رفتار در اختلال هماهنگی رشدی می شود

مطالعه آکسفورد-دورهام یک مطالعه هیجان انگیز بود که به بررسی اثرات مکمل امگا 3 بر کودکان مبتلا به اختلال هماهنگی رشدی (DCD) پرداخت. در پایان کارآزمایی، نتایج نشان داد که بهبود قابل توجهی در خواندن، املا و رفتار در افرادی که مکمل‌های امگا 3 مصرف کرده بودند، وجود داشت و نویسندگان به این نتیجه رسیدند که امگا 3 یک گزینه درمانی ایمن و موثر برای کودکان مبتلا به اختلال هماهنگی رشدی است. 

 

 امگا 3 برای افسردگی در کودکان

مطالعات متعددی وجود دارد که اثربخشی امگا 3 را برای افسردگی در بزرگسالان نشان می دهد، اما افسردگی در کودکان نیز در واقع شایع تر می شود. یک مطالعه آزمایشی کنترل شده و دوسوکور به بررسی اثرات مکمل امگا 3 بدون نسخه در کودکان 6 تا 12 ساله مبتلا به افسردگی شدید پرداخت. نتایج فوق‌العاده بود، اکثر کودکانی که مکمل امگا 3 مصرف می‌کردند 50 درصد علائم کمتری در پایان کارآزمایی داشتند و چندین کودک در حال بهبودی کامل بودند. نتایج نشان داد که اکثر کودکانی که مکمل امگا 3 مصرف می‌کردند 50 درصد علائم کمتری در پایان کارآزمایی داشتند و چندین کودک به بهبودی کامل رفتند.

 

توصیه، هشدار و عوارض مصرف سانستول امگا3:

 • در صورت مصرف همزمان با فرآورده ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید.
 • مصرف در بارداری و شیردهی با تجویز پزشک می باشد
 • این فرآورده مکمل است و جهت تشخیص، پیشگیری و درمان نمی باشد.
 • دور از دسترس اطفال و دید کودکان نگهداری شود.
 • در دمای کمتر از 25 درجه سانتی گراد و دور از نور نگهداری کنید.
 • پس از باز کردن در بطری، محصول را در یخچال نگهداری و حداکثر طی یک ماه مصرف نمایید.
 • قبل از مصرف شیشه را تکان دهید.

 

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
مشخصات کلی
برندسانستول (Sanostol)
رده سنیکودکان 4 تا 14 سال
شرایط نگهداریدر دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود
فرم محصولشربت
طعمپرتقالی
جنس محفظهپلاستیکی
مقدار155 میلی لیتر