تهران - تهرانپارس - خیابان 154 شرقی - ساختمان پزشکی سریتا
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

درباره ما

داروپدیا وب سایت رسمی داروخانه دکتر نوش آفرین امانی در مهر ماه سال 1400 به صاحب امتیازی و موسس داروخانه دکتر نوش آفرین امانی و تحت نظارت دکتر داروساز به عنوان مسئول فنی و همچنین تیمی متشکل از داروسازان و متخصص پوست ومو تاسیس و راه اندازی شد. 

داروپدیا پایبند به قوانین

این وبسایت قصد ارائه و فروش دارو را ندارد،زیرا تهیه دارو با حضور بیمار در داروخانه و ارائه نسخه پزشک وتایید دکتر داروساز (مسئول فنی)میسر میباشد.با این حال داروپدیا این امکان را فراهم کرده است که کاربران و مصرف کنندگان قبل از حضور فیزیکی در داروخانه بتوانند در فرصت مناسب موارد مصرف، احتیاط ،هشدار ها و موارد منع مصرف و تداخلات احتمالی مکمل های رژیمی، غدایی و ورزشی را با دارو های مصرفی و نیز بیماری های زمینه ای بررسی نموده و از این طریق در وقت و هزینه خود صرفه جوئی کنند.

قوانین ومقررات

تمامی محصولات عرضه شده در داروپدیا دارای تاریخ انقضای معتبر و مصرف ومجوز فروش از سازمان غذا دارو میباشد. تاریخ مصرف تمامی محصولات درصفحه محصول نمایش داده شده و کاربران قبل از خرید میتوانند درجهت برنامه ریزی مصرف محصول باتوجه به تاریخ انقضای آن اقدام به خرید نمایند.

در داروخانه آنلاین داروپدیا، تمامی سفارشات در هنگام ارسال بررسی میشوند و از ارسال محصولاتی که به هر دلیل فاقد کیفیت لازم باشد و یا چنانچه توسط واحد کنترل نهایی تایید نشده باشد جلوگیری میشود.چنانچه محصول ارسال شده از کیفیت و کمیت لازم در حین ارسال برخوردار نباشد داروپدیا موظف است سفارش را لغو نموده و وجه پرداخت شده را به خربدار بازگرداند.

تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد داروپدیا محفوظ میباشد و داروپدیا حق انتشار یا استفاده غیر،از اطلاعات مشتری را ندارد.

داروپدیا مجاز به حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان نمباشد، سوابق مشتری به صورت خصوص و امن در بانک اطلاعاتی حفاظت خواهند شد.

یک نکنته مهم در این زمینه که اخیرا در سایر وب سایت ها مشاهده میشود،تبلیغ ضمانت بازگشت کالا تا 7 روز میباشد که بدون هیچ گونه ایرادی خود را متعهد به پس گرفتن کالا میدانند. از آن جایی که این امر در جهت رقابت و افزایش فروش وهم چنین جلب اعتماد خریدار و مصرف کنندگان وکاربران انجام میشود و باتوجه به الزام رعایت شرایط استاندارد نگهداری کالاهای داروخانه ایی که مرتبا توسط معاونتهای غذا داروی دانشگاه های علوم پزشکی پایش و نظارت میشود. مرجوع شدن و پس گرفتن کالا بدون دلیل موجه پس ار فروش،به خصوص به صورت آنلاین،کیفیت وسلامت کالا را زیر سوال خواهد برد . علاوه برآن مرجوع نمودن کالا پس گرفتن محصولات سلامت محور از داروخانه نمیکنند، لذا هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که کالای مرجوع شده به داروخانه از طرف خریداران ، تحویل مصرف کننده و یا خریدار دیگری نشود . در همین راستا اکیدا توصیه میشود که خریداران و مصرف کنندگان ریسک خرید از وب سایت ها و داروخانه های آنلاینی که شعار (ضمانت بازگشت کالا بدون هیچ ایرادی )یا(ضمانت بازگشت کالا تا 7روز) را تبلیغ میکنند به جان نخرند.

داروپدیا تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی،با مجوز رسمی فروش میباشد و به هیچ وجه قادر به فروش و یا ارسال دارو در کنار سفارشات مشتریان نمیاشد.

سوء استفاده از برند داروپدیا و یا فروش بدون مجوز محصولات ارائه شده در داروپدیا تبعات قانونی دارد و داروپدیا میتواند خاطیان را مورد پیگرد قانونی قرار دارد.