تهران - تهرانپارس - خیابان 154 شرقی - ساختمان پزشکی سریتا
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

شربت سانستول ایمونو با طعم پرتقال

سانستول ایمونو مکمل تخصصی جهت تقویت سیستم ایمنی حاوی انواع ویتامین‌ها و مواد معدنی همراه اسیدآمینه ال‌لیزین و ماده مغذی رویال‌ژلی سانستول ایمونو مفید جهت کاهش ابتلا و کاهش شدت و مدت عفونت‌های تنفسی، سرماخوردگی و آنفولانزا شربت سانستول ایمونو دارای اثرات آنتی‌اکسیدانی با داشتن رویال‌ژلی و ویتامین‌های A، E، C و مواد معدنی روی و سلنیوم مناسب برای استفاده کودکان بالای 3 سال، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان با طعم پرتقال
198٬000 (تومان)
برند: سانستول
شناسه کالا در انبار: 33313676
+ -

سانستول ایمونو یک مکمل تخصصی جهت تقویت سیستم ایمنی است که علاوه بر انواع ویتامین‌ها و مینرال‌های روی، سلنیوم، منیزیم و ید، حاوی اسید‌آمینه ال‌لیزین و رویال‌ژلی است. شربت سانستول ایمونو به‌نحوی طراحی شده ‌است که با بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، می‌تواند در کاهش ابتلا به بیماری‌های عفونی، ویروسی و باکتریایی از جمله سرماخوردگی و آنفولانزا و همچنین کاهش شدت و مدت بیماری مفید باشد. سانستول ایمونو به‌شکل شربت با طعم پرتقال در بطری‌های شیشه‌ای 155 میلی‌لیتری عرضه می‌شود. شرکت روژین فارمد صاحب امتیاز و دارنده پروانه ساخت برند sanostol در ایران و منطقه است. 

اغلب افراد از دوران کودکی با برند سانستول آشنایی دارند. اصالت، کیفیت و قدمت سانستول این نام را به یک برند معتبر و محبوب جهانی تبدیل کرده است. شربت سانستول ایمونو حاوی اسید آمینه ال‌لیزین و رویال ژلی است که در بهبود عملکرد سیستم ایمنی و تنظیم پاسخ‌های ایمنی بدن نقش به‌سزایی دارند. 

 

سانستول ایمونو چیست؟

بسیاری از افراد بدون آگاهی از وضعیت بدنی خود دچار کمبود ریزمغذی‌ها هستند که این مساله به‌خصوص در فصول سرد آن‌ها را مستعد ابتلا به انواع بیمار‌ی‌ها می‌کند. شربت ایمونو سانستول یک مولتی ویتامین تخصصی برای  تقویت ایمنی، سلامت عمومی بدن، کاهش التهاب و کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های باکتریایی و ویروسی است. سانستول ایمونو برای کودکان بالای 3 سال، نوجوانان، بزرگسالان و سالمندان قابل استفاده بوده و با افزایش عملکرد ایمنی سلولی و کاهش التهاب، به کاهش خطر بیماری‌‌های عفونی و کاهش مدت نقاهت بیماری کمک می‌کند. 

 

سانستول ایمونو برای چیست؟

مهمترین مورد مصرف ایمونو سانستول برای تقویت سیستم ایمنی است. علاوه بر این،sanostol immuno  به‌دلیل ترکیب مناسب املاح و ویتامین‌ها همراه اسید آمینه لیزین و رویال‌ژلی، اثرات مفید دیگری نیز دارد که به آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

شربت سانستول ایمونو و تقویت سیستم ایمنی

سانستول ایمونو با دوز مناسبی از انواع ویتامین‌ها به حفظ و عملکرد طبیعی سیستم ایمنی کمک می‌کند. ویتامین‌های C، D و E برای عملکرد سیستم ایمنی ضروری هستند. ویتامین C از سد اپی تلیال در برابر پاتوژن‌ها حمایت می‌کند و پاکسازی پوست از اکسیدان‌ها را افزایش می‌دهد. بنابراین نقش محافظتی در برابر استرس اکسیداتیو محیطی دارد. همچنین این ویتامین در فاگوسیت‌ها از جمله نوتروفیل‌ها تجمع پیدا می‌کند و با افزایش کموتاکسی و فاگوسیتوز باعث از بین رفتن میکروب‌ها می‌شود. در لنفوسیت‌ها ویتامین C از طریق تنظیم بیان ژن باعث افزایش تکثیر و تمایز سلول‌های B و T می‌شود.

 ویتامین D پاسخ‌های ایمنی ذاتی و اکتسابی را تنظیم می‌کند. کمبود ویتامین D خطر بیماری‌های خودایمنی و استعداد ابتلا به عفونت‌ها را افزایش می‌دهد. ویتامین E علاوه بر اثرات تعدیل سیستم ایمنی، سلول‌های ایمنی را از عوامل اکسیدان حفظ می‌کند. سلول‌های ایمنی به‌دلیل محتوای بالای اسیدهای چرب غیر اشباع، در خطر آسیب اکسیداتیو بوده و به همین دلیل از ویتامین E غنی هستند. در شرایط کمبود ویتامین E، عملکرد سلول‌های T و Bمختل می‌شود.

ویتامین A نقش فعالی در پاسخ ایمنی ذاتی و اکتسابی با عمل بر روی سلول‌های ایمنی میلوئیدی و لنفوئیدی دارد. کمبود این ویتامین خطر عفونت‌ها به‌خصوص عفونت‌های ریوی را در کودکان بالا می‌برد. ویتامین‌های گروه B نیز علاوه بر متابولیسم مواد مغذی و تولید انرژی در سلول‌های ایمنی، در بهبود عملکرد و پاسخ‌های ایمنی نقش دارند.

مولتی سانستول ایمونو همچنین دارای املاح روی، سلنیوم، منیزیم و ید است که نقش مهمی در سیستم ایمنی بدن ایفا می‌کنند. به‌دلیل اینکه عنصر روی از رشد و عملکرد طبیعی سلول‌های ایمنی حمایت می‌کند، کمبود خفیف تا متوسط آن می‌تواند فعالیت لنفوسیت‌ها، نوتروفیل‌ها و ماکروفاژها را کاهش دهد. این سلول‌های ایمنی باعث مقاومت بدن در برابر حمله ویروس‌ها و باکتری‌ها می‌شوند. سلنیوم به‌عنوان جزئی از آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز، سلول‌های ایمنی را از آسیب استرس اکسیداتیو حفظ می‌کند. 

ال‌لیزین یک آمینواسید ضروری برای بدن است به این معنی که حتماً باید از راه خوراکی تأمین شود. این آمینواسید به‌عنوان یک مولکول سیگنال‌دهنده، پاسخ ایمنی را تنظیم می‌کند و می‌تواند رشد برخی ویروس‌ها را کند یا متوقف کند. رویال‌ژلی نیز که غذای ملکه زنبور عسل است، منبع غنی از آنتی‌اکسیدان‌ها است. رویال‌ژلی پاسخ طبیعی ایمنی بدن به باکتری‌ها و ویروس‌ها را افزایش می‌دهد و به این ترتیب می‌تواند به کاهش بروز عفونت کمک کرده و در تقویت سیستم ایمنی بدن مفید باشد.

 

-سانستول ایمونو و افزایش اشتها

سانستول ایمیون با داشتن ترکیب کاملی از ویتامین‌های گروه ب و روی، می‌تواند در بهبود اشتها به‌خصوص در کودکان با عادات نامناسب غذایی که دچار کمبود ریز مغذی‌ها هستند، نقش کمکی داشته باشد. ویتامین‌های گروه ب در سوخت و ساز انرژی نقش دارند و کمبود آن‌ها می‌تواند باعث بی‌اشتهایی شود. عنصر روی با تنظیم مراکز اشتها و سیری در مغز، می‌تواند دریافت غذا را تحریک کند. کمبود این عنصر باعث بی‌اشتهایی، تغییر حس چشایی، تاخیر در رشد و اختلال بلوغ جنسی می‌شود. بنابراین شربت سانستول برای چاقی کودکان و افزایش اشتها می‌تواند مفید باشد. چنانچه در جستجوی محصول تخصصی جهت افزایش اشتهای کودک خود هستید، می‌توانید از گروه محصولات اشتها آور کودکان نیز دیدن فرمایید. 

 

-سانستول ایمونو و تقویت رشد 

ویتامین A از رشد و تکثیر سلول‌ها حمایت می‌کند و نقش حیاتی در شکل‌گیری و حفظ اندام‌ها دارد. نیاز به ویتامین‌های گروه ب به‌خصوص فولیک اسید در دوران رشد افزایش پیدا می‌کند، زیرا در این دوره علاوه بر متابولیسم بالا، شاهد رشد و تکثیر بسیار سریع سلول‌ها هستیم. فولیک اسید با جابجایی گروه متیل در تکثیر سریع DNAنقش دارد.

روی نقش مهمی در فرآیندهای متابولیک از جمله تولید DNA و RNA، رشد و تمایز سلول، متابولیسم پروتئین‌ها، تنظیم بیان ژن‌ها و رشد و تکامل کلی بدن دارد. از میان آمینواسیدهای ضروری، دریافت مقادیر مناسب لیزین به‌ویژه در سنین رشد اهمیت ویژه‌ای دارد، زیرا جنبه‌های بسیار مهمی از رشد و تکامل را تنظیم می‌کند. لیزین متابولیسم تمامی اسیدهای آمینه دیگر را تنظیم کرده و برداشت کلسیم را افزایش می‌دهد که برای رشد استخوان ضروری است. همچنین باعث پروتئین‌سازی در عضلات شده و تجزیه آن‌ها را مهار می‌کند. این اسید آمینه برای سنتز کلاژن ضروری است که جزو مهمی از بافت همبند در پوست، عضلات، غضروف‌ها و استخوان‌ها است. 

ویتامین D و منیزیم از ریزمغذی‌های ضروری برای حفظ سلامت، تراکم و رشد استخوان‌ها هستند. بنابراین دریافت کافی آن‌ها می‌تواند خطر پوکی استخوان در آینده را کاهش دهد. 

می‌توان گفت سانستول ایمونو با ترکیب کاملی از مواد مغذی که در تکامل طبیعی بدن نقش دارند، می‌تواند از رشد کودکان و نوجوانان حمایت کند. 

 

-اثرات ضد التهابی و آنتی‌اکسیدانی سانستول ایمونو

شربت سانستول ایمونو حاوی رویال‌ژلی است که توسط زنبورهای کارگر برای تغذیه ملکه زنبورها تولید می‌شود. این ماده مغذی یک آنتی‌اکسیدان قوی است و پراکسیداسیون لیپیدها را در بدن کاهش می‌دهد. به‌نظر می‌رسد که مصرف رویال‌ژلی فعالیت آنتی‌اکسیدانی گلوتاتیون را در بدن افزایش می‌دهد. برخی مطالعات نشان داده‌اند که رویال‌ژلی با کاهش سایتوکاین‌های پیش‌التهابی آزاد شده از سلول‌های ایمنی، اثرات ضدالتهابی داشته‌است.

ویتامین‌های A، E و C نیز از آنتی‌اکسیدان‌های مهم مورد نیاز بدن هستند که در خنثی‌سازی رادیکال‌های آزاد نقش دارند. روی به‌عنوان یکی از کوفاکتورهای مهم آنزیم سوپراکسید دیسموتاز (SOD)، در سیستم آنتی‌اکسیدانی بدن نقش دارد. سلنیوم نیز اثرات قوی آنتی اکسیدانی خود را از طریق فعالیت آنزیم گلوتاتیون پراکسیداز اعمال می‌کند. 

شربت سانستول ایمونو با ترکیبات آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی ذکر شده، می‌تواند در کاهش آسیب استرس اکسیداتیو به‌خصوص در شرایط خاص مانند آلودگی هوا یا التهاب ناشی از بیماری تاثیر مثبت داشته باشد. 

از سایر محصولات برند سانستول که با اثرات ضد التهابی، در سلامت عمومی و ارتقای عملکرد سیستم ایمنی کودکان و بزرگسالان مفید است، می‌توان به سانستول امگا 3 اشاره کرد. سانستول امگا 3 با داشتن مقدار مناسبی از اسیدهای چرب EPA و DHA، علاوه بر اثرات مثبت روی عملکرد سیستم دفاعی بدن، در تقویت مغز، حافظه و حفظ سلامت سیستم قلبی-عروقی نیز می‌تواند مفید باشد. 

 

سایر ترکیبات

در کنار ترکیبات اصلی و مواد موثره، ترکیباتی در نقش مواد جانبی (کمکی و غیر موثره) به سانستول ایمونو افزوده شده که شامل موارد زیر هستند:

اسید سیتریک، صمغ زانتان، روغن پرتقال، کنسانتره پرتقال، کنسانتره گریپ فروت، سوربیک اسید، سدیم بنزوات، آسه سولفام کا، ساکارز، پلی سوربات 80، عصاره مالت، گلوکز و آب تصفیه شده

 

روش مصرف شربت سانستول ایمونو

روش مصرف شربت سانستول ایمونو برای کودکان بالای 3 سال روزانه 1 قاشق مرباخوری (5 میلی‌لیتر) و برای نوجوانان و بزرگسالان روزانه 2 قاشق مرباخوری (10 میلی‌لیتر) است.

 

احتیاط مصرف شربت سانستول ایمونو

سانستول ایمونو برای مصرف کودکان بالای 3 سال و بزرگسالان طراحی شده است. برای مصرف در سنین پایین‌تر با پزشک مشورت کنید. 

توصیه می‌شود مصرف sanostol immunoدر دوران بارداری و شیردهی به لحاظ حساسیت این دوران با تجویز پزشک باشد. 

در صورت مصرف همزمان با فرآورده‌ها یا داروهای دیگر قبل از مصرف با پزشک یا داروساز مشورت نمایید. 

 

 

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
مشخصات کلی
برندسانستول (Sanostol)
طعمپرتقالی
وزن155 گرم
رده سنیبالای 3 سال, بزرگسالان