تهران - تهرانپارس - خیابان 154 شرقی - ساختمان پزشکی سریتا
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

پودر کراتین منوهیدرات ژن استار 300 گرمی

کراتین ژن استار حاوی 5 گرم کراتین مونوهیدرات در هر سروینگ کمک به افزایش قدرت عضلات مناسب افراد ورزشکار در دوره افزایش حجم بدنسازی کراتین مونوهیدرات ژن استار کمک به افزایش حجم عضلات کمک به ساخت عضله کمک به تامین انرژی مورد نیاز عضله طی تمرینات شدید
790٬000 (تومان)
برند: ژن استار
شناسه کالا در انبار: 33313674
+ -

پودر کراتین مونوهیدرات ژن استار Gene Star Creatine Powder مکمل کراتین خالص از سری محصولات ژن استار است که برای عضله سازی و ساخت عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. کراتین 300 گرمی ژن استار از نوع مونوهیدرات کراتین در محصول خود استفاده کرده است که جذب بهتری را برای بدن دارد. 

 

کراتین مونوهیدرات ژن استار باعث افزایش قدرت عضلات و بهبود عملکرد ورزشی می شود. کراتین مونوهیدرات ژن استار باعث کاهش سطح میوستاتین می‌شود. میوستاتین نوعی پروتئین تنظیم کننده رشد عضلانی است و با محدود کردن رشد عضلانی، از هایپرتروفی (توسعه و رشد بیش از حد یک عضو) جلوگیری می‌کند. مهار میوستاتین باعث افزایش هر چه بیشتر رشد عضلانی می‌شود. کراتین سطح این پروتئین را پایین می‌آورد. ترکیب میوستاتین در شکلات تلخ نیز وجود دارد به همین دلیل است که کراتین روی عضله سازی نقش دارد.

 

کراتین ژن استار حاوی 300 گرم پودر کراتین است که این مقدار به شما 60 سروینگ 5 گرمی را ارائه می دهد. در هر اسکوپ 5 گرمی 5 گرم کراتین خالص وجود دارد که می تواند در ساخت و رشد عضلات به شما کمک کند. برای کارایی بیشتر کراتین مونوهیدرات ژن استار، در این محصول از طعم استفاده نشده است. شما می توانید این محصول را با آب و یا آبمیوه ترکیب و مصرف نمایید. 

 

 

مشخصات محصول
نام ویژگیمقدار ویژگی
مشخصات کلی
برندژن استار (Genestar)
وزن300 گرم
جنس محفظهپلاستیکی
نوع محفظهقوطی
شرایط نگهداریدر دمای کمتر از 30 درجه سانتیگراد، دور از نور و رطوبت نگهداری شود
رده سنیبالای 18 سال